Warning: Undefined array key -1 in /home3/kastamonudekoras/public_html/wp-includes/post-template.php on line 330
Peyzaj - Kastamonu Zer Yapı Dekorasyon

Bilgi Almak İçin Arayın

Bizi hemen arayın hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. Daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.

Kastamonu Peyzaj Bahçe Tasarım Hizmetleri

ZER YAPI olarak benzerlerimizden ayırt edici özelliğimiz, sadece ürün ve hizmetteki kalite anlayışımızın dışında çevremize ve sosyal unsurlara da son derece önem vermemiz ve özenle yaklaşmamızdır. Diğer taraftan uygulama yaptığımız projeleri hızlı bir şekilde zamanında bitirmek ve firmamıza duyulan güveni zedelememek öncelikli ilkelerimiz arasındadır.

ZER YAPI; kalite, güven ve müşteri memnuniyeti gözeten ticaret ve hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir. Bu anlayışla kalitemizi sadece Peyzaj ve uygulamada değil, satış,hizmet ve uygulama sonrası sürecini içine alan tüm kurumsal hizmetleri maksimum boyutta gerçekleştirmeyi hedef belirlemiştir. Bu hizmeti sağlayabilmemiz için tüm çalışanlarımızın, işini kendi işi gibi görmesi , sorumluluklarını alması ve insiyatif kullanmaları gerektiğini ve alanımızla alakalı tüm bilgiye sahip olmaları zorunludur. Hizmet ve kalitemiz ne kadar önemli bir değersede, bunu uygun bir fiyatla ekonomik hale getirmek de bizim için çok değerlidir.Bu firmamızdan çok müşteriye verdiğimiz değerden kaynaklanır.

Dürüstlük, netlik ve şeffaflık müşterilerimizin bize duyduğu güven en temel özelliğimizdir. Peyzaj ve çevre düzenleme yaparken estetiğe ve fonksiyonel açıdan mükemmel çözümler ve farklı peyzaj projeleri üreterek, kalite asla tesadüf değildir diyerek koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve peyzaj sektöründe öncü olmak hedeflerimiz arasındadır. Maksimum standart, kaliteli hizmet, kaliteli ürün kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmeti en üst seviyeye çıkararak, müşterilerimizin zamanına saygı duymak, çevreye ve değerlerine olan sorumluluğumuzdur.

ZER YAPI ailesi olarak hızla kentleşen ülkemizde doğayı korumak ve yeşil alanlarımızı çoğaltmak amacıyla işinde uzman kadromuz ve güvenilir personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize yüksek kalite, güvenilir alışveriş ve düşük maliyette hizmet verebilmek için 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

ZER YAPI; süs bitkisi, fidan, sulama sistemleri, ilaçlama, renkli taş, gübre, solucan gübresi vb. birçok ürünün üretimini yapmakta ve sizlere sunmaktayız. Kaliteli hizmet ve güvenilir alışverişin adresi olan ZER YAPI doğaya ve insana verdiği değerden dolayı bu sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Siz hayal edin ZER YAPI yapsın siz yaşayın. Hayalinizdeki doğallık ZER YAPI ile gerçekleşsin.

Peyzaj düzenleme çalışmaları, peyzaj projelendirme çalışmaları ile başlamaktadır. Peyzaj projeleri; bitkilendirme tasarımı, drenaj projesi, sulama sistemi projesi ve aydınlatma hatları projesi ile birlikte çizilen bir projeler bütünüdür. Yapılan bitkilendirme tasarımı projelerin de bitkilerin isimleri, kullanım alanları, renk ve şekil bakımından tasarımları belirtilir. Peyzaj ve çevre düzenlemesine dayalı tüm temel projelendirme, mühendislik, planlama, teknik çizim ve bilgisayarlı peyzaj modelleme hizmetleri verilmektedir.