Warning: Undefined array key -1 in /home3/kastamonudekoras/public_html/wp-includes/post-template.php on line 330
Laminant Parke - Kastamonu Zer Yapı Dekorasyon

Bilgi Almak İçin Arayın

Bizi hemen arayın hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. Daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.

Laminant Parke

Mekan aydınlatması ve mekanın aurası için çok önemli bir yer olan parkeler zeminden tavana ışığı ve rengi doğru yansıtması için çok dikkatli olarak seçilmelidir. Günümüzde yaşam alanlarının olabildiğince kuvvetli bir ferahlık ve huzur vurgusuna sahip olması çok önemlidir. Bu nedenle parkeler için çok farklı üretim ve uygulama sistemleribulunmaktadır. Günümüz teknolojisinin geldiği noktada laminasyon işlemi parkelerde de uygulanmaktadır. Bu sayede iç mekanda yer alan yekpare bir parke ile çok sayıda avantaj da elde edilmektedir.

Lamine Parke Nerelerde Kullanılır?

Lamine parkelerin yekpare olmasından gelen en büyük avantajı mekan içerisinde bir bütüncüllük oluşturmaları ve estetik anlamda göze hoş gelen, rahatsız edici yanları bulunmayan bir görüntüsünün olmasıdır. Pratikte ise lamine parkeler uygulaması hem çok kolay hem de uygulandıktan sonra uzun süre boyunca hiçbir eskimeye uğramadan kullanılabilen tasarım ve kaplama araçlarıdır. Bu nedenle lamine parkeler uzun yıllar boyunca güven içerisinde kullanılabilir. Üstelik aşınma yaşanmadığı için lamine parkelerin yükseklik farkı oluşturması ya da zemininde çıkıntı gibi pürüzler meydana getirmesi mümkün değildir. Lamine parkeler ahşap desenlerinin en doğal ve güvenilir şekilde yansıtılabildiği çok özel tasarım ve kaplama araçlarıdır.

Eğer iç mekanlarda tercihinizi estetikten ve dayanıklılıktan yana kullanmak istiyorsanız tasarım konusunda en büyük yardımı lamine parkelerden alabilirsiniz. Kısa sürede mekana uygulanabilen lamine parkeler ile estetiğe yeni bir kapı açacaksınız.,